O nas

Początki firmy Baron A/S sięgają roku 2006, kiedy Anker Kjærsgaard i Rune Harbo połączyli dwie firmy Baron i AK Products w jedną firmę o nazwie Baron A/S (B + A A/S). Od początku istnienia Baron A/S charakteryzował się szybkim tempem wzrostu i rozwoju. Firma nieustannie rozwijała swoje produkty zwracając szczególną uwagę na opnie profesjonalnych użytkowników.

W 2016 roku do grona właścicieli dołączyli VækstInvest i Carsten Filsø, a w 2018 roku nazwa firmy została ostatecznie zmieniona na Baron A/S. Nowa grupa właścicieli kontynuuje rozwój produktów zorientowanych na potrzeby użytkownika ciągle zwiększając nacisk na ich jakość i funkcjonalność. Wszystkie podjęte działania mają na celu ciągłe doskonalenie i poszerzanie oferty oraz zdobywanie nowych rynków.

W związku z dynamicznym rozwojem od 2018 roku firma Baron A/S podjęła współpracę z firmą WETRADE INTERNATIONAL Sp. z o.o. (wcześniej ATTRADING Tomasz Kudlik) w zakresie oficjalnej dystrybucji oferowanych produktów na terenie Polski. Tym samym firma WETRADE INTERNATIONAL Sp. z o.o. kontynuuje działalność firmy Baron Polska.

Firma WETRADE INTERNATIONAL Sp. z o.o. gwarantuje Państwu pełną opiekę przed i posprzedażową, pomoc techniczną oraz szybką realizację zamówień. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.